materiał promocyjny

Praca w Kraśniku Dolnym

Przesiębiorstwo drobiarskie Szpila
fot. Szpila Przedsiębiorstwo Drobiarskie Tomasz Szpila poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: pracownik wylęgarni drobiu. Miejsce pracy: Kraśnik Dolny 40A.
istotne.pl 86 praca

Aktualizacja oferty na dzień 11 kwietnia 2019 roku!

Zadania

  • praca w systemie zmianowym
  • selekcja jaj wylęgowych i piskląt jednodniowych
  • mycie i dezynfekcja pomieszczeń

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3000 zł netto
  • miłą atmosferę w pracy
  • zwrot kosztu dojazdu/pomoc w organizacji transportu

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami

509 845 443 lub 535 857 800

lub przesłanie aplikacji na adres: [email protected]

O firmie

Wylęgarnia Drobiu Tomasz Szpila zaczęła swoją działalność w 1990 roku. Po gruntownej modernizacji zakładu wylęgowego pierwszy wylęg nastąpił w marcu 2013 roku. W zakładzie wylęgane są tylko pisklęta brojlerowskie Ross 308. Cała produkcja opiera się o własne stada reprodukcyjne. Stada są pod stałą opieką weterynaryjną. Zakład wylęgowy wyposażony jest w najnowsze aparaty firmy PasReform. Na tle konkurencji Przedsiębiorstwo Drobiarskie Tomasza Szpili wyróżnia się własnymi, szczepionymi stadami reprodukcyjnymi zapewniając jednorodne stada brojlerowskie.