Darmowe treningi bokserskie dla dzieci

rekawica-boks
fot. freeimages.com (Andy Steel) PGE Turów Zgorzelec nie odcina się od historii i w tym sezonie stawia na reaktywację boksu w postaci zajęć treningowych dla najmłodszych.
istotne.pl 183 boks, turów, miasto zgorzelec

Reklama

– Nie można mówić o historii Turowa, nie wspominając o historii boksu. Swego czasu dla najstarszych kibiców, boks był religią, a bokserzy z Turowa wspaniale sprawdzali się na arenie krajowej i europejskiej. Nasi wychowankowie byli również w czołowych klasyfikacjach pięściarzy roku. Takich sukcesów nie można zapomnieć – mówią przedstawiciele Turowa.

I dodają: – Dlatego też PGE Turów Zgorzelec nie odcina się od historii i w tym sezonie stawia na reaktywację boksu w postaci zajęć treningowych dla najmłodszych.

Treningi ruszą już od października i będą się odbywały dwa razy w tygodniu (środa, godz. 18.00 i sobota, godz. 10.00) na PGE Turów Arena pod okiem Mariusza Karpińskiego. Popularny Karpiu ma 37 lat, trenuje już od 21 lat, był związany ze zgorzeleckim klubem bokserskim a na swoim koncie ma też tytuł Mistrza Polski w tajskim boksie. Teraz swoją pasją będzie zarażał najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

Reklama