BKS zremisował ze Śląskiem II Wrocław 2:2

Piłka nożna
istotne.pl 0 mecz, śląsk wrocław, bks bolesławiec

W niedzielę piłkarze BKS Bolesławiec rozgrywali wyjazdowe spotkanie ze Śląskiem II Wrocław. Mecz rozpoczął się korzystnie dla naszej drużyny. W 23 minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Rudyk i było 1:0 dla BKS. Takim wynikiem zakończyła się I połowa spotkania. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównującą bramkę dla Śląska strzelił (również z rzutu karnego) Jakub Małecki. W 55 minucie ten sam piłkarz zdobył drugą bramkę i gospodarze objęli prowadzenie. BKS ambitnie dążył do zmiany niekorzystnego rezultatu i udało się to w 67 minucie. Strzelcem wyrównującej bramki był Paweł Rissmann. BKS zremisował ze Śląskiem II Wrocław 2:2. Nasza drużyna zajmuje 6 miejsce w tabeli IV ligi.