BKS zremisował z Polonią-Spartą Świdnica 1:1

Znaczek BKS
istotne.pl 0 mecz, świdnica, bks bolesławiec

W sobotę piłkarze BKS rozgrywali mecz 13 kolejki. Bolesławianie grali w Świdnicy z tamtejszą Polonią-Spartą. Kibice obejrzeli ciekawe widowisko. Mecz był prowadzony w szybkim tempie. Mimo, że piłkarze obu drużyn mieli wiele podbramkowych okazji, na pierwszego gola kibice musieli czekać aż do 79 minuty. Prowadzenie objęli gospodarze po strzale Jacka Fojny. W 83 minucie w polu karnym świdniczan został sfaulowany Radek Pietkiewicz. Rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Rudyk.

Bolesławianie mogli ten mecz wygrać, gdyby wykorzystali sytuacje bramkowe. Dogodne okazje do strzelenia bramki zmarnowali Paweł Rissmann i Radek Pietkiewicz. Pod koniec spotkania bolesławianie grali z przewagą dwóch zawodników (dwóch graczy Sparty dostało czerwone kartki) ale wynik meczu nie uległ już zmianie. BKS Bolesławiec zremisował z Polonią Spartą-Świdnica 1:1 i zajmuje 6 miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi.