Tenisiści TOP pokonali Odrę II Księginice 8:2

Tenisiści TOP pokonali Odrę II Księginice 8:2
fot. sxc.hu II-ligowi tenisiści TOP Ekoceramika Bolesławiec odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem nasza drużyna pokonała Odrę II Księginice 8:2.
istotne.pl top bolesławiec, tenis stołowy

W sobotę drużyna TOP Ekoceramika Bolesławiec rozegrała kolejny mecz II ligi tenisa stołowego. Przeciwnikiem bolesławian była Odra II Księginice. Była to jedna z dwóch drużyn, którym udało się wygrać w pierwszej rundzie z TOP Bolesławiec. Jednak w spotkaniu rewanżowym już nie mogli wystąpić zawodnicy grający w ekstraklasie i na mecz przyjechała bardzo młoda, ale doświadczona drużyna (młodzi zawodnicy Odry są aktualnie jednymi z najlepszymi w kraju w swojej kategorii).

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia 3:1 dla TOP, a po dwóch grach deblowych na tablicy wyników zrobiło się już 5:1 dla bolesławian. Ostatnie gry singlowe również zakończyły się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, zaś całe spotkanie zasłużonym zwycięstwem TOP 8:2.

Tenisiści II-ligowego TOP BolesławiecTenisiści II-ligowego TOP Bolesławiecfot. M. Zabawa

Punkty dla TOP zdobyli: Łukasz Jaźwiec 2,5; Robert Girulski 2,5; Jarosław Girulski 2,5, Tomasz Fortunko 0,5. Po kolejnym zwycięstwie TOP Ekoceramika zajmuje 2 miejsce w tabeli II ligi tenisa stołowego i traci 4 punkty do lidera z Gorzowa. Następny mecz odbędzie się na wyjeździe. 17 marca TOP zmierzy się z czwartą drużyną tabeli- SKS Raszówka.

(informacja R. Tomczyk/TOP Bolesławiec)