Tenisiści TOP Son wystąpili w integracyjnym turnieju w Żywcu

Tenisista przed stołem do tenisa
fot. istotne.pl Andrzej Kwiatkowski i Waldemar Krzemiński wystąpili w Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. Bolesławianie zajęli 13 i 11 miejsca.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis

W miniony weekend w Żywcu rozegrano Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. Udany występ odnotowali bolesławianie. Andrzej Kwiatkowski pokonał 3:0 aktualnego mistrza polski i wicemistrza Europy, Mirosława Kowalskiego. Jest to największy sukces Andrzeja. Następnie w bardzo zaciętym pojedynku bolesławianin uległ klubowemu koledze Waldemarowi Krzemińskiemu 2:3. Ostatecznie Andrzej Kwiatkowski zajął 13 a Waldemar Krzemiński 11 miejsce.

W turnieju w Żywcu występowali zarówno sprawni jak i niepełnosprawni tenisiści. Ogółem wystąpiło ponad 100 zawodników z kraju i zagranicy. Turniej był bardzo mocno obsadzony. Startowali zawodnicy z I ligi: Krzysztof Malcherek,Waldemar Pala, Michał Gołdyn oraz wielu innych zdolnych tenisistów. W żywieckim turnieju zwyciężył Jakub Kosowski przed przed Michałem Gołdynem i Krzysztofem Malcherkiem. Czwarty był Ivan Karabec.