Robert Makłowicz został członkiem Via Sudetica

Robert Makłowicz został członkiem Via Sudetica
fot. B.org Autor popularnego telewizyjnego programu kulinarnego wstąpił do grupy promującej nasz region. Na wiosnę w naszym rejonie mają powstać kolejne odcinki programu.
istotne.pl via sudetica, piwnica paryska, makłowicz

Robert Makłowicz od kilku dni gości z ekipą telewizyjną w naszym regionie. W ubiegłą środę odwiedził bolesławiecką Piwnicę Paryską. "Rozmawialiśmy sporo o tutejszych atrakcjach turystycznych. Opowiadałem panu Robertowi o naszym pomyśle na promocję regionu, czyli o grupie Via Sudetica" mówi Bogusław Nowak, właściciel Piwnicy. Robertowi Makłowiczowi spodobała się inicjatywa bolesławieckich przedsiębiorców. Ci zaprosili go do grupy Via Sudetica, a Makłowicz propozycję przyjął. Na wiosnę ma pojawić się ponownie na Dolnym Śląski, ale najwięcej czasu ma spędzić w Bolesławcu. Tu i w okolicach mają powstać kolejne odcinki kulinarnego programu telewizyjnego.

Marcin Niewodniczański, Bogusław Nowak i Robert Makłowicz prezentują przepisy z programu telewizyjnegoMarcin Niewodniczański, Bogusław Nowak i Robert Makłowicz prezentują przepisy z programu telewizyjnegofot. B.org

Via Sudetica jest grupą zrzeszającą przede wszystkim artystów i przedsiębiorców z branży turystycznej z naszego rejonu, nie tylko Bolesławca. Celem grupy jest promocja walorów turystycznych regionu. Serwis Boleslawiec.org jest członkiem Via Sudetica od chwili powstania grupy.

(informacja KG)