Młodzi piłkarze spotkali się z trenerem Adrianem Bernackim

Młodzi piłkarze spotkali się z trenerem Adrianem Bernackim
fot. B.org Przed świętami młodzież wspominała czasy wspólnych meczów, wyjazdów i obozów.
istotne.pl adrian bernacki

Spotkanie byłych zawodników BKS-u grających w drużynie trampkarzy i juniorów w latach 1994-2002, których trenerem był Adrian Bernacki, odbyło się 27 grudnia w sali Szkoły Podstawowej nr 1. Młodzież wspominała czasy wspólnych meczy, wyjazdów i obozów, podczas których rozegrali mecze m.in. z Polonią Warszawa, Olimpia Poznań, Górnikiem Polkowice, Parasolem Wrocław i kilkoma zespołami z Czech. Wszyscy miło zapamiętali zwiedzanie Pragi, Berlina, Lille, Brukseli i Antwerpii.

"Udało się nam ponownie spotkać, co bardzo mnie cieszy. Sytuacja w kraju zmusiła kilku z moich wychowanków do wyjazdu z Polski, ale ważne jest, że nadal mają dobry kontakt ze sobą. Pochodzą z różnych środowisk i piłka nożna pozwoliła im nawiązać tak mocne przyjaźnie" mówi trener Adrian Bernacki.

Młodzi piłkarze na saliMłodzi piłkarze na salifot. D. Biernat

W pierwszym rzędzie od lewej strony siedzą: Łukasz Cebrowski, Piotr Haluch, Mateusz Janczyszyn, Paweł Szafował, Jacek Niewiadomy, Krzysztof Szewczyk, Bartek Ziaja, Adrian Popek. W drugim rzędzie stoją od lewej: Dawid Kizyma, Krzysztof Lechowski, Krzysztof Fijałkowski, Adrian Bernacki, Tomek Rodziej, Jarek Janczyszyn, Maciek Zielonka, Krzysztof Czech, Robert Stankowski, Rafał Stachowski, Mateusz Mucha, Piotr Szelejewski, Daniel Biernat, Łukasz Kosy, Artur Spraski.

(informacja D. Biernat)