Bolesławieccy siatkarze wygrali z Chrobrym Głogów

Siatkarze na ławce
istotne.pl 0 top bolesławiec, siatkówka

W sobotę siatkarze IV-ligowego TOP Bolesławiec gościli drużynę Chrobrego Głogów. W pierwszym secie nasi siatkarze zgubili ducha walki i łatwo oddali go 25:20. Poprawę gry dało się zauważyć, gdy zjawił się fanklub, który zaczął ostro kibicować bolesławieckiej drużynie.

Fanklub TOP BolesławiecFanklub TOP Bolesławiecfot. M. Mazur

Nasi siatkarze dość łatwo wygrali drugiego seta wynikiem 25:14. Trzeci set był dowodem na to, że bolesławianie chcą koniecznie wygrać mecz. Gdy nasi objęli prowadzenie, nie oddali go do końca, wygrywając seta 25:20. Ostatni set był już tylko formalnością, podczas której fanklub TOP-u nadzwyczaj głośno dopingował naszych zawodników. Ostatecznie TOP wygrał czwartego seta 25:14, udowadniając wszystkim, którzy przyszli na mecz, że było warto.