Święto Województwa w Jeleniej Górze. Gwiazdą zespół Me Myself And I

Me Myself And I
fot. facebook.com/Me-Myself-And-I-132677796778086/ Organizowane przez UMWD obchody Święta Województwa to doskonała okazja, aby w radosnej atmosferze spotkać się z mieszkańcami Dolnego Śląska.
istotne.pl 0 umwd, ocelot, miasto jelenia góra

Reklama

W tym roku Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza mieszkańców województwa w sobotę 15 października do Jeleniej Góry. Będzie można uczestniczyć w wielu specjalnie przygotowanych atrakcjach. Uczestnicy Święta będą mogli poznać smaki Dolnego Śląska w czasie jarmarku produktów regionalnych, spróbować sił w grawerowaniu na szkle w trakcie warsztatów prowadzonych przez Hutę Julia czy ozdobić porcelanę z ceramiki bolesławieckiej, tworząc własny, niepowtarzalny serwis obiadowy, filiżankę, lub… biżuterię.

Święto Województwa w Jeleniej GórzeŚwięto Województwa w Jeleniej Górzefot. UMWD

– Dla dzieci przygotowaliśmy ciekawe zajęcia i konkursy z wiedzy o samorządzie i Dolnym Śląsku – mówią organizatorzy. Przez cały czas trwania Święta Dolnego Śląska na scenie będą odbywały się koncerty, wystąpią artyści Teatru Akrobatycznego „Ocelot”, a gwiazdą wieczoru będzie wrocławski zespół Me Myself And I, który ma za sobą występy z takimi artystami jak: Bobby McFerrin, legenda trip-hopu Tricky oraz Leszek Możdżer.

UMWD/ii

Reklama