Maria z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center

Maria z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy wraz z Galerią BC Center niebanalne i pełne przydatnych rad oraz inspiracji Istotne Metamorfozy. Oglądajcie kolejny odcinek.
istotne.pl galeria bcc, utw bolesławiec, metamorfozy

Nasza bohaterka Maria jest bolesławianką, słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W Metamorfozach wzięła udział, by spróbować zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiła. Maria nigdy nie farbowała włosów, nie korzystała z pomocy kosmetyczki, nie nosiła sukienki... Zobaczcie, czy spodobała jej się przemiana.

Maria ma wyjątkową figurę. Jej ramiona i duży biust dominują, talia jest mało zaznaczona, a biodra wąskie. Z taką sylwetką należy podkreślić dolną partię ciała, optycznie pomniejszając górną.

Fryzjerka Aneta Jakieła ze Studia Fryzjerskiego przy Piaskowej 1/2 zaproponowała Marii niewielką zmianę fryzury oraz koloryzację włosów.

Maria po raz pierwszy była profesjonalnie malowana przez Sławomirę Smółkę, ambasadorkę firmy Mary Kay. Sławomira Smółka zachęca kobiety dojrzałe, by się malowały i częściej korzystały z kolorowych kosmetyków.

Stylizację dla naszej uczestniczki wybraliśmy w salonie Joy Fashion (poziom -1 Galerii Bolesławiec City Center) oraz buty z salonu CCC (parter Galerii Bolesławiec City Center). Maria ubrana jest w sukienkę z pasem pod piersiami, co optycznie wyszczupla jej sylwetkę. Biżuteria i akcesoria dla Marii muszą być stonowane, nie należy nosić zbyt dużych kolczyków, ciężkich bransoletek, czy korali, to samo tyczy się torebek, lepiej wybrać mniejszą.

Maria Wełna przed i po metamorfozieMaria Wełna przed i po metamorfoziefot. Krzysztof Gwizdała

Marię ubierała w kreacje z Galerii BCC Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife_87.

Czesała Marię Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736.

Makijaż i zabieg kosmetyczny dla Marii wykonała Sławomira Smółka. Doradca kosmetyczny, wizażystka i ambasadorka Firmy Mary Kay od ponad 6 lat. Dba o piękno kobiet, wzbogacając ich życie. Organizuje warsztaty kosmetyczne, podczas których kobiety dowiadują się jak selektywne kosmetyki Mary Kay wpływają nie tylko na wygląd, ale też otwierają przed kobietą nowe możliwości. Kontakt: [email protected] oraz tel. 730-999-025.