Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Bolesławcu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Bolesławcu
fot. MPP nr 3 filia Dzieci z Filii Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3 w Bolesławcu, już po raz czwarty wspólnie obchodziły swoje święto.
istotne.pl mpp3 bolesławiec

We wtorek, 20 września, przedszkolaki brały udział w wielu ciekawych zabawach i konkursach z wykorzystaniem darów przyrody takich jak: kasztany, żołędzie, szyszki i kolorowe liście, ponieważ w tym roku uroczystość została połączona z powitaniem Jesieni. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych przy muzyce oraz prezentacji piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie na ten dzień przez każdą z grup.

Odbył się również quiz „Mądry przedszkolak”, podczas którego przedszkolaki wykazały się swoją wiedzą na temat zasad zgodnego współżycia w grupie oraz wiadomościami dotyczącymi jesieni. Tego dnia w przedszkolu było bardzo wesoło i kolorowo. Za udział we wspólnej zabawie, każde dziecko otrzymało Order Super Przedszkolaka oraz słodki upominek. Po zakończeniu uroczystości w sali, wszystkie przedszkolaki przemaszerowały barwnym korowodem ulicami swojego osiedla. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła wszystkim ogromną radość i niezapomniane wrażenia.