Deus Meus zagrał dla bolesławian

Mieczysław Szcześniak
fot. B.org Ponad pół tysiąca osób bawiło się na koncercie kończącym tegoroczne Dni Kultury Chrześcijańskiej. Występ Deus Meus nagrodzono ogromnymi brawami. Muzycy musieli kilka razy bisować.
istotne.pl 0 koncert, religia, on tak chciał, deus meus

Reklama

Szczeciński zespół Deus Meus obchodzi właśnie dziesięciolecie istnienia. Koncert, jaki odbył się w sali Forum, był trzecim z planowanych dziesięciu. Występy organizowane są w różnych miastach Polski i mają uczcić jubileusz zespołu.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Na pewno jubileusz Deus Meus uczciła bolesławiecka publiczność. Na koncercie bawiło się ponad pół tysiąca osób. Okazało się, że radosna, nieskomplikowana muzyka i równie proste teksty mają licznych entuzjastów. Publiczność chętnie śpiewała razem z artystami i spontanicznie włączała się do zabawy. Aplauz wzbudziło pojawienie się na scenie Mieczysława Szcześniaka. Pieśni gospel w wersji polskiej podobały się i były przekonujące, w dodatku dla osób w różnym wieku – świetnie bawiły się zarówno osoby starsze, jak i młodzież. Po koncercie publiczność wymogła na artystach utwory na bis, które nagrodziła gromkimi brawami. Na koniec bolesławianie odśpiewali zespołowi urodzinowe "Sto lat".

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Jako support przed występem Deus Meus zaśpiewał bolesławiecki zespół On tak chciał. Grupa wykonała kilka utworów ze swojej debiutanckiej płyty, m.in. "Ja kocham Ciebie" oraz "Gdy w ciemnościach".

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Reklama