Dziś prezenty od istotne.pl: zdjęcie w ramce, kalendarz, konkurs

Dziś prezenty od istotne.pl: zdjęcie w ramce, kalendarz, konkurs
fot. Krzysztof Gwizdała Podczas Święta Ceramiki czekamy na Was od 13:00 do 17:00 w Rynku przy domku Informacji BOK-MCC. Rozdajemy za darmo zdjęcia, kalendarze. Można też wziąć udział w ciekawej zabawie-konkursie.
istotne.pl zdjęcie, kalendarz, #kochambolesławiec

Podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki robimy wszystkim chętnym zdjęcie w ramce z napisem #kochambolesławiec. Zdjęcie jest wspaniałą pamiątką, bo wydruk dostajecie w ciągu dwóch minut w prezencie. Zapraszamy w niedzielę od 13:00 do 17:00. Akcję przeprowadzamy razem z Miejskim Zakładem Gospodarki Komunalnej.

Darmowy kalendarz

Wraz z darmową odbitką dostaniecie od nas kalendarz na 2017 rok z wyjątkowym widokiem na Rynek z wieży Ratusza. Kalendarz sponsorowany jest przez lokalne firmy i instytucje.

Kalendarz na 2017 rok od istotne.plKalendarz na 2017 rok od istotne.plfot. Krzysztof Gwizdała

Zabawa i konkurs fotograficzny "To kocham w Bolesławcu"

Jak się bawić? Przez naszą widokówkę z sercem zrób zdjęcie tego, co kochasz w Bolesławcu. Pochwal się zdjęciem na fejsie. Dodaj w treści posta @istotne.pl oraz #kochambolesławiec, a my Cię zalajkujemy.

Konkurs: Chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać pakiet bajek oraz powieści naszego wydawnictwa za ponad 100 zł? Wyślij to samo zdjęcie, co na fejsie, oraz swój telefon komórkowy na maila: [email protected] Nagrodzimy trzy fotografie, które nas urzekną. Czekamy na zdjęcia do 2016-08-31.

Widokówka, przez którą można pokazać to, co kocha się w BolesławcuWidokówka, przez którą można pokazać to, co kocha się w Bolesławcufot. Grażyna Hanaf
Sponsorzy Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016Sponsorzy Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2016fot. ii