Twardy Świętoszów lepszy od KS Stare Jaroszowice

istotne.pl 0 mecz, twardy świętoszów, ks stare jaroszowice

W środę (24 sierpnia) na stadionie przy ul. Spółdzielczej w Bolesławcu KS Stare Jaroszowice podejmował Twardego Świętoszów. Patrząc na grę obu ekip w pierwszej połowie spotkania trudno było stwierdzić która z nich w tym meczu posiada przewagę. Na początku spotkania więcej okazji mieli gospodarze i to oni zdobyli pierwszą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Marcin Cieślicki. Zawodnik wykorzystał swoje walory szybkościowe i w sytuacji sam na sam pewnie umieścił piłkę w bramce Twardego.

Twardy Świętoszów lepszy od KS Stare JaroszowiceTwardy Świętoszów lepszy od KS Stare Jaroszowicefot. MZ

Po zmianie stron na stadionie przy ulicy Spółdzielczej padły jeszcze dwa gole. O tym, że niewykorzystane sytuacje mszczą się piłkarze Starych Jaroszowic przekonali się w ostatnich 25 minutach meczu. Po błędzie gospodarzy, do wyrównania doprowadził Krystian Chruścicki. Pod koniec spotkania, za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, boisko musiał opuścić strzelec bramki dla Starych Jaroszowic - Marcin Cieślicki. Natomiast w doliczonym czasie gry zwycięstwo drużynie ze Świętoszowa dał gol Łukasza Rudyka. KS Stare Jaroszowice – Twardy Świętoszów 1:2 (1:0).

KS Stare Jaroszowice: Polański - M. Król, D. Nizioł, Kondas - (75' Szumiata), M. Nizioł, Budzianowski (85' Sikora), T. Król, K. Nizioł, Zdanowicz (89' Pelc), P. Pokropywny, Cieślicki.

Twardy Świętoszów: Kowalczyk - Laskowski, Tylutki, Rissmann, Marcinkowski (70' Siorak), Chruścicki, Szaja (46' Rudyk), D. Szkarapat, J. Szkarapat, ?, ?.