BKS II wygrał na wyjeździe z GKS Iwiny

Piłkarze BKS II przed meczem z GKS Iwiny
istotne.pl 4 bks bolesławiec, gks iwiny

W czwartek (18 maja) w Iwinach miejscowy GKS podejmował drugi zespół BKS Bolesławiec. Mecz zakończył się zwycięstwem bolesławian 4:1. Bramki w tym meczu padały tylko do przerwy.

W 7 minucie BKS wyprowadził na prowadzenie Paweł Rissmann. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Eryk Kliwak. W 23 minucie spotkania było już 3:0. Gola zdobył Kamil Posadowski. Straty Iwin zmniejszyła, w 40 minucie, bramka, której autorem był Kamil Najdek.

Jednak ostatnie słowo w tej połowie (a jak się później okazało w całym spotkaniu) należało do gości. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się ponownie Paweł Rissmann. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla BKS.

Drugi zespół BKS zajmuje 5 miejsce w tabeli grupy III, jeleniogórskiej A-klasy. Już w najbliższą sobotę (20 maja) bolesławianie zmierzą się w Warcie Bolesławieckiej z tamtejszym GKS. Początek meczu, godzina 17:00.