materiał promocyjny

Oferta pracy dla listonosza samochodowego

Listonoszka Poczta Polska
fot. Poczta Polska Miejsce pracy: Bolesławiec Śląski, ul. Kaszubska 5. Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku.
istotne.pl 4 praca, poczta polska

Oferta pracy dla listonosza samochodowegoOferta pracy dla listonosza samochodowegofot. Poczta Polska

Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

U nas zyskasz:

Zainteresowała Cię oferta? Prosimy aplikować przez stronę poczta-polska.pl/aplikuj/ lub bezpośrednio w Urzędzie Pocztowym. Aplikuj!