BKS Bolesławiec gra z WOŚP – oldboye już zagrali i wygrali

Oldboye BKS ponownie wygrali turniej WOŚP w Zawidowie
fot. Ośrodek Kultury w Zawidowie Jak co roku, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, klub zorganizował turnieje piłkarskie. Natomiast oldboye BKS kolejny raz wygrali orkiestrowy turniej w Zawidowie.
istotne.pl 4 wośp, bks bolesławiec

W tym roku turnieje piłkarskie odbywają się przez dwa dni – sobotę, 28 stycznia i w niedzielę, 29 stycznia. Młodzi adepci piłki nożnej będą rozgrywać swoje spotkania aż na trzech salach.

BKS Bolesławiec:

Przypominamy, że gramy na 3 salach: w Bolesławcu na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Jana Pawła II (28.01, godz. 8:00 – 16:00, turniej Trampkarzy i Juniorów), przy Szkole Podstawowej nr 4 ul. Bielska 5 (29.01, godz. 8:00 – 18:00, turniej Skrzatów i Orlików) oraz w Gromadce w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Gromadce ul. Generała Sikorskiego 19 (29.01, godz. 8:00 – 18:00, turniej Żaków i Młodzików).

Serwis istotne.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

BKS gra z WOŚPBKS gra z WOŚPfot. BKS Bolesławiec

Natomiast w sobotę, 21 stycznia, w sali sportowej przy szkole podstawowej w Zawidowie odbył się coroczny Halowy Turniej Piłki Nożnej „Oldboje dla WOŚP”. Turniej kolejny już raz wygrali bolesławianie. W czasie zawidowskiego turnieju do puszek zebrano 2173,50 zł30 euro. Zebrane pieniądze zasilą konto WOŚP.

Ośrodek Kultury w Zawidowie:

Zwycięzcami turnieju po raz kolejny zostali Oldboje z Bolesławca, choć w tym roku musieli się nieźle napracować na końcowy tryumf. Na drugim miejscu podium stanęli zawodnicy z Olszyny, trzecie miejsce zgarnęli przesympatyczni piłkarze z Miłoszowa. Na czwartym miejscu uplasowali się oldboje ze Zgorzelca, natomiast na piątym gospodarze czyli chłopaki z Zawidowa (...).

Oldboye BKS ponownie wygrali turniej WOŚP w ZawidowieOldboye BKS ponownie wygrali turniej WOŚP w Zawidowiefot. Ośrodek Kultury w Zawidowie