Strażnicy z Bolesławca dobrze zdali egzamin

Strażnicy z Bolesławca dobrze zdali egzamin
fot. B.org Bolesławieccy strażnicy zdali egzamin w części teoretycznej i praktycznej najlepiej wśród swoich kolegów z całej Polski. Średnia ocen osiągnięta przez bolesławian to 4,5.
istotne.pl sm bolesławiec

We wtorek sześć osób z bolesławieckiej Straży Miejskiej zdało egzamin kończący kurs szkolenia podstawowego dla strażników gminnych. Egzamin odbył się w Studium Szkolenia Specjalistycznego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów KWP w Gdańsku przed komisją powołaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.

Do egzaminu przystąpiło 46 strażników z całej Polski. Bolesławieccy strażnicy zdali ten egzamin w części teoretycznej i praktycznej najlepiej, średnia ocen 4,5. Najlepiej wśród naszych wypadł Dawid Zarzycki. W listopadzie do egzaminu przystąpi następna grupa z Bolesławca. Będą to cztery osoby.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Od 1 sierpnia Straż Miejska w Bolesławcu rozpocznie pracę na dwie zmiany. Ulice Bolesławca będą patrolowane od godz. 7.00 do 22.00. Siedziba Straży Miejskiej znajduje się przy ul. Mikołaja Brody 13, tel. 644 79 90.