Najzdolniejsi uczniowie i absolwenci powiatowych szkół uhonorowani. NAZWISKA i zdjęcia

Ludzie
fot. Powiat Bolesławiecki Starosta bolesławiecki: – Trzeba podkreślić bardzo wyraźnie, że oprócz sukcesu uczennic i uczniów mamy też sukces ich rodziców, ich nauczycieli, mentorów.
istotne.pl 183 edukacja, powiat bolesławiecki

Reklama

W czwartek, 20 października w Teatrze Starym odbyła się gala Zdolny Powiat, w trakcie której samorządowcy uhonorowali najzdolniejszych uczniów i absolwentów powiatowych szkół.

Głos zabrał starosta bolesławiecki Tomasz Gabrysiak:

To jedna z najbardziej radosnych chwil, które zdarzają się w roku. Dzisiaj spotykamy się, aby docenić sukces. Ale to nie jest sukces tylko naszych uczniów. Trzeba podkreślić bardzo wyraźnie, że oprócz sukcesu uczennic i uczniów mamy też sukces ich rodziców, ich nauczycieli, mentorów.

I dodał:

Nie będę ukrywał, że jestem dumny z naszych szkół, które prowadzone są przez świetnych dyrektorów.

Lista uczniów, którzy będą otrzymywać stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022

  • Kaja Katarzyna Antos – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Aleksandra Balińska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. J Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Jakub Dominik Błaszczyk – Zespół Szkół Mechanicznych im. L. Waryńskiego w Bolesławcu
  • Julia Brodzikowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Klaudia Burzawa – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Anna Cecylia Dąbrowska – IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  • Bartosz Dimitrov – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Weronika Agata Domańska – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Hanna Drużga – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Antoni Erens – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Damian Firszt – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Adrian Adam Fras – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Klaudia Gancarczyk – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Oskar Gurtatowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Karolina Guzowska – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Jagoda Aneta Iwaniec – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Oliwia Izdebska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Anna Marta Jadach – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Anna Jędzierowska – IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  • Aleksandra Jopkiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Mateusz Jan Kaleta – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Patrycja Aleksandra Karpowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Wojciech Tomasz Kijanka – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Jan Kozicki – IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  • Bogdan Kryukov – Zespół Szkół Mechanicznych im. L. Waryńskiego w Bolesławcu
  • Karolina Krzyśko – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Amelia Majda – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Mikołaj Mankiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Igor Markiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Nadia Maziarz – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Paweł Andrzej Musielak – Zespół Szkół Mechanicznych im. L. Waryńskiego w Bolesławcu
  • Paula Katarzyna Nowak – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Oliwia Ostrycharz – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Klaudia Pacyna – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Julia Paszko – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Małgorzata Anna Paszko – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Patrycja Miriam Pawlikowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Pola Natalia Pełka – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Piotr Pokładek – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Robert Artiom Pryśko – Zespół Szkół Mechanicznych im. L. Waryńskiego w Bolesławcu
  • Kornelia Anna Przybylska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Pudło – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Mateusz Różnicki – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Maja Mirosława Sarkowicz – IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  • Nataliia Shkurupinska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Hubert Mikołaj Smętek – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Patryk Krzysztof Stoncel – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Michał Jacek Surowiecki – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Mateusz Jakub Szabłowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Igor Szerszunowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiegow Bolesławcu
  • Julia Tronina – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Adam Tyniec – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Oliwier Walczak – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Hanna Wierzbicka – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Maja Aleksandra Wojtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Zofia Wojtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Anna Zawrotniak – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Weronika Joanna Zdunek – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Julia Maria Zeszutek – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Wiktoria Zmaczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Maciej Zmitrukiewicz – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Marcel Żak – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu.

Lista uczniów, którzy otrzymali nagrody Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022

  • Hubert Jan Bondrow – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Filip Jan Burniak – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Adrian Charytaniak – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Anna Cecylia Dąbrowska – IV Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  • Jakub Józef Ges – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  • Sophie Górzańska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. J. Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Krzysztof Grecki – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  • Weronika Ruta Grum- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Karolina Guzowska – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Maciej Grzegorz Kozik – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Jakub Łożyński – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  • Nadia Maziarz – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Jędrzej Pachnik – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Daria Marzena Piotrowska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. J. Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Igor Szerszunowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Patryk Witowski – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu.

Lista absolwentów, którzy otrzymali nagrody Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022

  • Agata Zawada – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
  • Patrycja Barbara Płonka – Zespół Szkół Mechanicznych im. L. Waryńskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Piecyk – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Kacper Bukowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Aleksandra Mernioz – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Natan Gądzik – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Gabriela Mierzwa – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Patrycja Chwaszcz – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Michał Żebrowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Sławomir Męczyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Seweryn Kaczorowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Mariusz Stoltman – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Szymon Rygiel – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Kamil Skiba – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Mateusz Medyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Dawid Suduł – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Jakub Kowalonek – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Jakub Zmaczyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu
  • Magdalena Sudół – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Natalia Kacperek – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Ciesiółka – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Antoni Łasica – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Piotr Siarkowski – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Stanisław Pachnik – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu
  • Estera Zamojska – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Hanna Sysak – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Norbert Podolak – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu
  • Anna Bogdańska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Małgorzata Alicja Mazur – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Sabina Agnieszka Kłos – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Jakub Mistrzak – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Patrycja Wiktoria Rozmusz – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Aleksandra Suszek – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Alicja Umińska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Dariusz Członka – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. J. Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Marcin Przyłucki – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu.

Oprócz nagród pieniężnych nagrodzeni otrzymali oryginalne statuetki autorstwa Mateusza Grobelnego oraz złote pióra z dedykacją starosty bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka. Powiat Bolesławiecki: – W tym roku organizatorem uroczystości był Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu.

Galę uświetniły występy artystyczne naszych utalentowanych uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych oraz z I Liceum Ogólnokształcącego.

Reklama