Rezerwy BKS pewnie pokonały GKS Raciborowice

Piłkarze BKS 2 po zdobyciu gola
istotne.pl 4 gks raciborowice, bks bolesławiec

W pierwszym swoim spotkaniu w rozgrywkach A-klasy drugi zespół BKS pokonał aspirującego do awansu, GKS Raciborowice, 3:0 (1:0). Spotkanie rozegrano w niedzielę, 28 sierpnia, na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu. Bolesławianie wyszli na prowadzenie na początku pierwszej połowy. Rzut karny na bramkę zamienił Sławek Dul.

Po przerwie prowadzenie podwyższył Marek Majka, który w ładnym stylu umieścił piłkę głową w siatce rywala. Przy trzeciej bramce, ten sam zawodnik, także miał swój udział. Zachowując spokój w polu karnym gości odegrał do Kamila Kowalskiego, a ten przyłożył nogę do precyzyjnie zagranej piłki i było 3:0 dla gospodarzy. Rywal z Raciborowic także miał kilka okazji, ale nie był na tyle skuteczny, żeby przełożyło się to na gole.

BKS II Bolesławiec – GKS Raciborowice 3:0 (1:0).