BKS: wicelider z Polkowic pokonany

BKS pokonał Zjednoczonych Żarów 3:2
fot. MZ W wyjazdowym spotkaniu bolesławianie wygrali z KS Polkowice 3:2. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Kraśnicki, Piotr Dzięgleski i Radosław Pawlusiński.
istotne.pl 0 mecz, ks polkowice, bks bolesławiec

Miły, przedświąteczny prezent sprawili swoim kibicom piłkarze BKS Bobrzanie. W meczu 19 kolejki rozgrywek IV ligi BKS pokonał na wyjeździe KS Polkowice 3:2 (1:1). Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie już w 1 minucie spotkania. Bolesławianie nie podłamali się szybko straconą bramką i konsekwetnie dążyli do odrobienia straty. Udało się to na kwadrans przed końcem pierwszej połowy. Wówczas, po rzucie rożnym, piłkę głową do bramki skierował Marcin Kraśnicki i było 1:1.

BKS Bobrzanie - Wiosna 2015BKS Bobrzanie - Wiosna 2015fot. MZ

Po przerwie BKS wyszedł na prowadzenia za sprawą gola Piotra Dzięgleskiego, który skutecznie przymierzył z rzutu wolnego. Chwilę później Polkowice wyrównały, ale ostatnie słowo należało w tym meczu do piłkarzy Andrzeja Kisiela. Wynik spotkania na 3:2 dla bolesławian ustalił Radosław Pawlusiński. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że w 68 minucie czerwoną kartką został ukarany Michał Kapusz i bolesławianie kończyli mecz w 10.

BKS: Janiczak - Wakulski, Zapiór, Kapusz (68' czerwona kartka), Janicki, Bochnia, Kosior (85' Dudka), Kraśnicki (żk), Wojciechowski (68' Długosz), Dzięgleski (żk), Pawlusiński (żk) (75' Ziółkowski).