Jest kolejka przed lokalnym oddziałem PKO

Jest kolejka przed lokalnym oddziałem PKO
fot. B.org Przed placówką PKO BP przy Sierpnia '80 stoją ludzie i oczekują na rozpoczęcie przyjmowania przez bank pieniędzy na lokaty prywatyzacyjne. Bolesławiec nie różni się niczym od innych miast, u nas również utworzono społeczne listy.
istotne.pl 0 pieniądze, prywatyzacja, pko bp

Reklama

Z nieoficjalnego źródła serwis Boleslawiec.org dowiedział się, że w sobotę na liście było już ponad 160 nazwisk. "Trudno powiedzieć, ile osób będzie mogło założyć lokatę. Może się zdarzyć, że uda się to tylko kilkunastu osobom" mówi pracownik banku. System wpłat obejmuje bowiem całą Polskę i ilość lokowanych pieniędzy nie może przekroczyć ustalonej sumy. Jeśli tylko osiągnie ona żądany poziom wtedy na wszystkich komputerach w placówkach PKO BP pojawi się informacja, że akcja została zakończona.

Przyjmowanie wpłat na lokaty prywatyzacyjne rozpocznie się jutro o godzinie 08:05 w blisko tysiącu oddziałów PKO BP. Zainteresowanie klientów jest ogromne. W sumie do sprzedaży jest przeznaczona jedna trzecia akcji PKO BP, największego polskiego banku. Ma to przynieść budżetowi państwa 6 miliardów złotych.

Reklama