GS nr 2 podwójnym mistrzem powiatu w siatkówce

GS nr 2 podwójnym mistrzem powiatu w siatkówce
fot. PCEiKK Bolesławiec W zawodach triumfowały ekipy dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Samorządowego nr 2.
istotne.pl edukacja

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z GS nr 2 w Bolesławcu, grająca w składzie: Martyna Kuczyńska, Natalia Kownacka, Patrycja Łomnicka, Hanna Druzgała, Karolina Deberna, Karolina Szweda, Maria Górska, Klaudia Zborowska, Wiktoria Starostecka, Gabriela Stolarska i Natalia Rydz. Opiekunką zespołu jest Jadwiga Stachów.

Drugie miejsce zajęły siatkarki z Nowogrodźca, a trzecie – zawodniczki z Osiecznicy.

W kategorii chłopców najlepsi okazali się: Maciej Wilk, Mateusz Kwieciński, Kamil Kucharski, Ireneusz Wilk, Michał Stępień, Mateusz Błąd, Szymon Janiec, Sebastian Chojniarz, Radosław Kalamarz, Mateusz Tofil, Dominik Stec i Amadeusz Kwieciński z GS nr 2. Opiekunem teamu jest Tomasz Markowski.

Na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Gimnazjum w Nowogrodźcu (Wojciech Martynowicz, Michał Rosa, Jan Łaniocha, Jakub Trembacz, Dawid Fila, Nikolas Niedzielski, Jakub Mrozik, Wojciech Jadach i Bolesław Zarembecki; opiekun: Dariusz Marek). Trzeci byli siatkarze z Iwin.

Do zawodów strefowych awansowały obie ekipy z GS nr 2 i zespół chłopców z Nowogrodźca. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

PCEiKK/ii