Konkurs dla Czytelników! Wafle przekładane sercem

Konkurs dla Czytelników! Wafle przekładane sercem
fot. Grupa Mediowa Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii Istotne.pl wspierają Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii. Dla Czytelników mamy 3 zestawy muzyczno-cukiernicze: płyta „Cudowny Świat” plus 10 wafelków TikTak.
istotne.pl fundacja rozwoju kardiochirurgii

Konkurs rozstrzygnięty: nagrody otrzymają: Sylwia Roznicka, Paweł Dryjski i Katarzyna Ziembikiewicz. Dziękujemy Czytelnikom za udział w konkursie.

Kupując wafelki TikTak wspieramy projekt protez serca dla dzieci

Na sklepowych półkach znaleźć możemy chrupiące wafelki TikTak, z których dochód ze sprzedaży wspiera realizację projektu protez serca dla dzieci Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Wafelek TikTak to kwintesencja klasycznego, pysznego wafelka o smaku kakaowym zanurzonego w delikatnej, mlecznej czekoladzie. Zamknięty w kolorowym, radosnym opakowaniu, budzący pozytywne emocje wafelek warto mieć pod ręką, gdy nadchodzi ochota na coś słodkiego, uprzyjemni każdą popołudniową kawę i dopełni każde drugie śniadanie. Wafelek TikTak nie tylko przepysznie smakuje, ale dodatkowo dostarcza 100% radości z pomagania.

TikTak. Jestem na Tak!

Każdy z nas może włączyć się w program TikTak.Jestem na Tak!, wystarczy robiąc zakupy sięgnąć po produkty z logo TikTak wśród nich znajduje się m.in. smakowity wafelek w czekoladzie TikTak.

Wafelek TikTak to element programu „TikTak. Jestem na Tak!”, którego celem jest pozyskanie funduszy na prace badawcze i realizacyjne nad pierwszą w Polsce (a drugą na świecie!) rodziną protez serca dla dzieci oraz zwiększenie świadomości i zmianę klimatu społecznego wokół zagadnień związanych z transplantologią jako metodą ratowania życia.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii w Zabrzu od ponad dwudziestu lat realizuje misję wspierania i rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzania do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Priorytetowym zadaniem Fundacji jest stworzenie rodziny protez serca dla dzieci, które cierpią na ostrą niewydolność tego narządu. Ich zadaniem ma być podtrzymanie pracy chorego organu w czasie oczekiwania na transplantację, z możliwością uniknięcia przeszczepu, jeśli odciążone, chore serce zregeneruje się w takim stopniu, by skomplikowana operacja nie była konieczna.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Fundacji oraz jej przyjaciół w ostatniej, niezwykle zaawansowanej fazie jest już polska proteza serca przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym o masie ciała 20-40 kg. Chwila, w której nasza rodzima proteza serca ratować będzie życie chorych dzieci jest już coraz bliżej. Naukowcy z Fundacji zamierzają w najbliższym czasie skonstruować także protezy serca dla dzieci o wadze 10-20 kg i 5-10 kg.

Wafelki TikTakiWafelki TikTakifot. Grupa Mediowa Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii