Rodzice przygotowali dla dzieci niezwykłe jasełka

Rodzice przygotowali dla dzieci niezwykłe jasełka
fot. w-obiektywie.eu Na deskach Teatru Starego rodzice przedszkolaków wystąpili specjalnie dla swoich dzieci w spektaklu „Jasełka na strychu” do którego scenariusz przygotował Marcin Kobierski. Reżyserem spektaklu była Magdalena Dąbrowska.
istotne.pl jasełka, teatr stary, przedszkole nibylandia

Historia „Jasełek na strychu” opowiada o magicznym miejscu, jakim jest strych pewnego domu, do którego na Święta Bożego Narodzenia trafia Pola i Maks. Szesnaścioro rodziców, pod kierownictwem aktorki Magdaleny Dąbrowskiej, przygotowywało się do tego wydarzenia przez dwa miesiące. Próby odbywały się w listopadowe i grudniowe wieczory w przedszkolu Nibylandia. Rodzice bardzo się zaangażowali, idealnie odegrali swoje role i sami przygotowali stroje.

Premiera odbyła się w Teatrze Starym w Bolesławcu. Pierwszy spektakl został zagrany dla dzieci z Zielonej Nibylandii i Nibylandii. Drugi spektakl odegrano dla przedszkolaków i ich najbliższych z Nibylandii.

Organizatorzy dziękują wszystkim za włączenie się w organizację tak pięknego przedstawienia. Redakcja Istotne.pl gratuluje wspaniałego przedstawienia i niezwykłej inicjatywy rodziców.