Obejrzyjcie film Przemka Kani

Zdjęcie z planu filmu
fot. Przemysław Kania Przemek Kania wraz z gimnazjalistami z GS nr 2 zaprezentowali swój film. U nas obejrzyjcie pełną relację z premiery oraz cały "Wyrok".
istotne.pl 0 edukacja, cik orzeł, przemysław kania

Reklama

Redakcja Istote.pl gratuluje Przemkowi Kani wykonania tak dużego i pracochłonnego projektu i całkowicie podpisuje się pod słowami dyrektorki Gimnazjum Samorządowego nr 2, która chwaliła swojego ucznia za samozaparcie, pomysłowość, umiejętność doprowadzenia projektu do premiery.

– Nie sztuka jest zrobić projekt edukacyjny pod czujnym okiem nauczyciela, sztuką jest projekt samemu wymyślić, przygotować i zaprezentować publicznie – mówiła na premierze Maria Subik. - Film Przemka nie jest ciepły, jest albo zimy, albo gorący. Odbiór filmu da Przemkowi informację, co może dalej zmieniać w swoje pasji i jak ją realizować. Wielką wagą tego, co zrobiłeś Przemku jest droga od pomysłu do realizacji. Dziękujemy za pozytywne nastawienie wielu osób do naszego ucznia. Dziękuję kierownikowi CIK Orzeł Jackowi Dudyńskiemu, że tak mocno wspiera i rozumie młodych ludzi oraz dyrektorce BOK-MCC Ewie Lijewskiej- Małachowskiej za wsparcie. Cieszę się, że na sali są rodzice Przemka, bo od nich idzie wielka siła – dodała dyrektorka.

Relacja wideo z premiery

Film „Wyrok” 

Reklama