Kolejny turniej tenisowy za nami: kto zwyciężył?

Tenis Park Open
fot. www.tenispark.pl W sobotę 28 marca na kortach Tenis Parku odbył się drugi turniej z cyklu Tenis Park Open 2015, tym razem w kategoriach singiel kobiet oraz debel open.
istotne.pl 0 turniej, tenis

Wśród pań najlepsza okazała się Anna Olesińska. Drugie miejsce wywalczyła Małgorzata Witas, a trzecie – Małgorzata Mazur. W kategorii debel open zacięty finał rozstrzygnął super tie-break. Wygrała para Klaudia Witas/Tomek Ziembikiewicz, pokonując Roberta Twardowskiego i Nicolasa Twardowskiego. Trzecie miejsce wywalczył debel Robert Stankowski/Robert Walkowiak.

Tenis Park Open to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody mają wyłonić najlepszego tenisistę Bolesławca i okolic. Pod koniec sezonu rozgrywany jest turniej mistrzów Tenis Park Supermasters, w którym zawodnik z największą sumą punktów z całego sezonu otrzymuje Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

Zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wszystkich chętnych Akademia Tenisa zaprasza na kolejny turniej – już 18 kwietnia (sobota), tym razem w kategorii singiel open. Więcej informacji na stronie www.tenispark.pl.