Przedszkola miejskie zapraszają

Przedszkola miejskie zapraszają
fot. MPP nr 4 W poniedziałek, 23 marca, rozpocznie się elektroniczny nabór do Miejskich Przedszkoli Publicznych w Bolesławcu na rok szkolny 2015/2016 i potrwa do 8 kwietnia.
istotne.pl 0 przedszkole, nabór, bolesławiec

Opublikowanie oferty przedszkoli nastąpi na TEJ STRONIE naboru do przedszkoli w Bolesławcu. Wszystkie miejskie placówki przygotowane są na przyjęcie dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Miesięczna opłata za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi ok. 200 zł.

Wybór miejskiego przedszkola publicznego gwarantuje:

  • wszechstronny rozwój dziecka,
  • specjalistyczną opiekę i wychowanie prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę,
  • przyjazną i serdeczną atmosferę,
  • atrakcyjne metody nauczania, uwzględniające przy tym indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • bardzo dobre warunki lokalowe ( dobrze wyposażone i estetycznie urządzone sale zajęć),
  • bezpieczne i nowoczesne place zabaw,
  • współuczestnictwo rodziców w procesie wychowania dziecka

Wszystkie Miejskie Przedszkola Publiczne realizują ogólnopolskie programy edukacji przedszkolnej (profilaktyczne, edukacyjne i zdrowotne), liczne programy autorskie oraz projekty unijne. Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców. Każde z przedszkoli ma swój własny, wyjątkowy charakter.
Miejskie Przedszkola Publiczne są po remontach i termomodernizacji. Place zabaw są bogato wyposażone, nie brakuje zabawek i materiałów dydaktycznych. Sale są jasne, przestrzenne i kolorowe. Wszystkie placówki posiadają profesjonalną kadrę, nauczycielki mają wysokie kwalifikacje, stosują nowoczesne metody i formy pracy z dzieckiem.
Przedszkola Publiczne oferują ciekawe kalendarze imprez i uroczystości, zajęcia i warsztaty popołudniowe z rodzicami, zajęcia otwarte, udział w ogólnopolskich i regionalnych konkursach oraz szeroką współpracę ze środowiskiem lokalnym.