Dzień Kobiet w 23 ŚPA: Piękniejsza strona wojska

Kobieta
fot. kpt. Remigiusz Kwieciński 6 marca br. dowódca 23 Pułku Artylerii pułkownik Paweł Świtalski złożył życzenia i podziękował Paniom za codzienną służbę i pracę, a także za atmosferę w wojskowym życiu.
istotne.pl 0 wojsko, 23śpa, dzień kobiet

Reklama

Począwszy od stanowiska strzelca czy celowniczego, dowódcy plutonu, aż po personel administracyjny – kobiety realizują w 23 Pułku Artylerii zadania wspólnie z mężczyznami. Nie mają taryfy ulgowej, a wykonywanie trudnych, żołnierskich zadań ramię w ramię z mężczyznami już przestało kogokolwiek dziwić. Z okazji ich święta Panie otrzymały liczne życzenia od kolegów w mundurach, przełożonych i współpracowników.

W czasie spotkania w 23 Pułku Artylerii dowódca bolesławieckich artylerzystów uhonorował wszystkie Panie symbolicznym kwiatkiem oraz złożył okolicznościowe życzenia: – W dniu Waszego święta dziękuję za dobrą służbę i pracę, za poświęcenie oraz zaangażowanie, które obserwuję na co dzień. Za to, że z uśmiechem i życzliwością wpływacie na atmosferę pracy w naszym pułku, a Wasza wiedza i doświadczenie przekładają się na osiągane sukcesy.

Wręczone przez dowódcę pułku oraz przełożonych każdej z obecnych kobiet kwiaty były symbolicznym wyrazem uznania oraz wdzięczności za zaangażowanie w codziennej służbie i pracy w 23 PA. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu, gdzie przy kawie i ciastku Panie dzieliły się swoimi wrażeniami. Miłą niespodzianką był okolicznościowy tort.

kpt. Remigiusz Kwieciński/ii

Reklama