Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Artystyczna Galeria Izerska
fot. InnaIna/Wikimedia Commons Można zapisywać się na świąteczną edycję Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się 13 grudnia w godz. 11:00-17:00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.
istotne.pl 0 kromnów, miasto jelenia góra

Reklama

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. Artystyczna Galeria Izerska zaprasza więc twórców – zarówno zawodowców, jak i amatorów; producentów wysokiej jakości żywności; koła gospodyń wiejskich; rolników; pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego.

Organizatorzy chcą, aby podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii, dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i otaczające je obszary. – Zależy nam na tym, aby możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia właśnie w Kromnowie – dodają.

Bożonarodzeniowa edycja Jarmarku cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów, a niezwykła aura tego miejsca sprawia, że nikt nie chce stąd wychodzić. Płynące ze sceny kolędy podkreślają magię świąt, które kocha chyba każdy z nas.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (oraz przesłanie kilku zdjęć swoich produktów) i przesłanie go na adres: [email protected] oraz o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem.

Artystyczna Galeria Izerska/ii

Reklama