BKS pokonał Chojnowiankę 4:1

fot. MZ Gole dla naszej drużyny zdobyli: Michał Kapusz, Kacper Wojciechowski, Marcin Kraśnicki i Jakub Kosior. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Chrystian Serkies.
istotne.pl 0 mecz, chojnowianka chojnów, bks bolesławiec

Trwa zwycięska passa BKS. Bolesławianie wygrali czwarty raz z rzędu. Tym razem piłkarze Andrzeja Kisiela pokonali na wyjeździe Chojnowiankę Chojnów 4:1 (1:0). Już w 3 minucie spotkania gola dla naszej drużyny zdobyli: Michał Kapusz. Taki wynik utrzymał się do przerwy, choć nasz zespół miał jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia. Zaraz po zmianie stron gospodarze wyrównali, po strzale dobrze znanego w Bolesławcu, byłego piłkarza BKS Chrystiana Serkiesa. Wyrównujący gol padł po kontrataku. Z wyrównania kibice miejscowych cieszyli się bardzo krótko, bo zaledwie chwilę później na 2:1 dla BKS strzelił Kacper Wojciechowski. Kolejne gole były kwestią czasu. Trzecią bramkę dla gości zdobył Marcin Kraśnicki. Zaś wynik meczu na 4:1 ustalił pięknym strzałem z rzutu wolnego Jakub Kosior. Piłkę zmierzającą w okienko bramki golkiper Chojnowianki mógł odprowadzić tylko wzrokiem.

BKS: Mazur - Pazio, Dudkiewicz, Bochnia, Wakulski, Kapusz, Dudka, Kraśnicki (66' Pawlusiński), Wojciechowski (67' Kosior), Dzięgleski (78' Ziółkowski), Ohagwu.

BKS pokonał Chojnowiankę 4:1BKS pokonał Chojnowiankę 4:1fot. MZ