Uhonorują najlepszych sportowców i trenerów

Uhonorują najlepszych sportowców i trenerów
fot. freeimages.com (ColinBroug) Do 15 lutego br. można składać wnioski o przyznanie nagród lub wyróżnień za osiągnięcia sportowe dla sportowców oraz osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w 2014 roku.
istotne.pl 0 nagroda, sport, gmina lubin, miasto lubin

Reklama

Gmina Lubin uhonoruje m.in. najlepszych sportowców. Nagrody lub wyróżnienia w tej kategorii przyznawane są za: miejsca medalowe w zawodach krajowych, wojewódzkich i powiatowych, za udział w zawodach międzynarodowych, w reprezentacji Polski w grach zespołowych, a także za awans do kolejnej grupy lub klasy w grach zespołowych.

W przypadku trenerów i działaczy nagrody lub wyróżnienia mogą być przyznane za zdobycie przez zawodnika lub drużynę czołowych lokat, uczestnictwo podopiecznych w zawodach międzynarodowych, powołanie do reprezentacji kraju, awans drużyny do kolejnej klasy lub ligi oraz awans o cztery pozycje w ramach danej klasy. Uwzględnia się tutaj całokształt pracy szkoleniowej, menadżerskiej, działalność wychowawczą i popularyzację dyscypliny sportowej wśród młodzieży.

Wnioski o uhonorowanie zawodników, trenerów i działaczy można składać do 15 lutego br. Szczegóły na stronie Gminy Lubin.

Urząd Gminy Lubin/GminaLubin.pl/ii

Reklama