Porażka BKS w czwartym sparingu

Piłkarze BKS Bobrzanie - sezon 2014/2015
istotne.pl 0 sparing, lotnik jeżów sudecki, bks bolesławiec

W czwartym meczu kontrolnym, na sztucznym boisku w Legnicy, seniorzy BKS zmierzyli się z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 (1:0) dla Lotnika. Bolesławianie zagrali słabą pierwszą połowę. W drugiej gra naszego zespołu wyglądała lepiej. Jednak do zwycięstwa to nie wystarczyło. Gola dla naszego zespołu, z rzutu karnego, zdobył w drugiej połowie spotkania Piotr Dzięgleski.

W zespole BKS zagrali: Golba, Łokaj - Wakulski, Zapiór, Dudkiewicz, Pazio, Dzięgleski, Kosior, Kapusz, Bochnia, Pawlusiński, Ohagwu, Wojciechowski, Ziółkowski, Czernatowicz, Borzymek i Kraśnicki.