Seniorzy tańcowali i świętowali

Senior
fot. Powiat Lubiński W Szklarach Górnych członkowie ZERI obchodzili światowy dzień seniora. Zaproszeni goście wypełnili salę po brzegi. We wspaniałych nastrojach seniorzy wspólnie biesiadowali i tańczyli przy skocznej muzyce.
istotne.pl 0 uroczystość, senior, miasto lubin

Reklama

– Cieszę się, że nadal w tak dużym gronie spotykamy się i nie zapominamy o sobie nawzajem. Chciałbym wam dzisiaj podziękować za wasze zaangażowanie i wkład pracy, które procentują w ogromny już dorobek naszego związku – mówił Tadeusz Madetko, prezes Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lubinie.

Życzenia, listy gratulacyjne oraz kwiaty na ręce Tadeusza Madetki złożyli z okazji obchodów dnia seniora starosta lubiński Adam Myrda, przewodniczący Rady Miejskiej w Lubinie Andrzej Górzyński oraz Jacek Mamiński, rzecznik prasowy prezydenta Lubina.

Przy okazji swojego święta sami seniorzy postanowili tym razem również zabrać głos. Nie przygotowali oni żadnej mowy czy przemówienia, a jedynie z radością i uśmiechami na twarzy zapytali, kiedy... odbędzie się kolejna impreza taneczna.

Pełni życia i radości seniorzy mimo swojego wieku pokazali, jak można cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą spędzoną w gronie przyjaciół.

Powiat Lubiński/ii

Reklama