BKS wysoko pokonał GKS Kobierzyce

BKS wysoko pokonał GKS Kobierzyce
fot. MZ Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Bramki dla bolesławian zdobyli: Marek Dudka (2), Emmanuel Ohagwu, Kacper Wojciechowski oraz Michał Kapusz.
istotne.pl 0 mecz, gks kobierzyce, bks bolesławiec

Reklama

W meczu 12 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie wysoko poknał GKS Kobierzyce. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gospodarzy. Jednak bolesławianie musieli na to zwycięstwo solidnie zapracować. Kibice obejrzeli spotkanie pełne walki i nieustępliwości z obu stron. Wynik meczu otworzył w 18 minucie Emmanuel Ohagwu, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi z Kobierzyc. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie BKS, choć swoje okazje mieli także goście. Po jednej z nich obrńca BKS Daniel Dudkiewicz wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki i tym samym uratował zespół przed stratą gola.

BKS wysoko pokonał GKS KobierzyceBKS wysoko pokonał GKS Kobierzycefot. MZ

Po zmianie stron kibice obejrzeli jeszcze 5 bramek. Dążąc do wyrównania goście postawili wszystko na jedną kartę, odsłaniając się przy tym. Na to tylko czyhali piłkarze BKS. W 55 minucie na 2:0 dla naszej drużyny podwyższył Kacper Wojciechowski. 4 minuty później było już 3:0. Tym razem gola zdobył Marek Dudka. W 62 minucie Michał Kapusz wykorzystał podanie Emannuela Ohagwu i było już 4:0 dla bolesławian. W 78 minucie technicznym uderzeniem popisał się ponownie Marek Dudka i było 5:0. Mimo straty 5 bramek goście ambitnie walczyli do samego końca spotkania. W 82 minucie mecz sędzia podytkował dla przyjezdnych rzut karny, po zagraniu ręką Daniela Dudkiewicza. Do piłki podszedł Adrian Tatko i pewnym uderzeniem pokonał Rafała Mazura. Więcej goli w tym meczu już nie padło. BKS Bobrzanie - GKS Kobierzyce 5:1 (1:0).

BKS: Mazur - Pazio, Dudkiewicz, Bochnia, Wakulski, Kapusz, Ziółkowski (żk) (63' Pawlusiński), Dudka, Wojciechowski (83' Kliwak), Kraśnicki, Ohagwu (68' Kosior).

BKS wysoko pokonał GKS KobierzyceBKS wysoko pokonał GKS Kobierzycefot. MZ
BKS wysoko pokonał GKS KobierzyceBKS wysoko pokonał GKS Kobierzycefot. MZ

Reklama