Pożegnalny koncert Budki Suflera w PGE Turów Arena

Budka Suflera
fot. Kasia (dłuuuuugie nazwisko):):):)/Wikimedia Commons To najważniejsza trasa koncertowa 2014 roku. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Sopot, Wrocław i 17 innych miast, a wśród nich Zgorzelec i pierwszy koncert w nowej hali.
istotne.pl 0 koncert, pge turów arena, miasto zgorzelec

Reklama

Będzie to też ostatnia szansa posłuchania Budki Suflera na żywo. Po 40 latach obecności na scenie koncertami „A po nocy przychodzi dzień” zespół na zawsze żegna się z publicznością.

100 000 widzów w 20 miastach w Polsce. „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Cały mój zgiełk”, „Twoje radio”, „Cisza jak ta”, „Noc komety”, „Cień wielkiej góry” „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych” – po tej trasie już nikt nigdy nie będzie miał okazji zaśpiewać tych kultowych piosenek na koncercie Budki Suflera. Właśnie dlatego występy te na długo zostaną w pamięci każdego widza. Będzie to również prawdziwie rockowe show. Na scenie zobaczymy nie tylko stałych muzyków zespołu, ale też Felicjana Andrzejczaka.

Dokładnie 40 lat. Trasa 2014 to najlepszy sposób na świętowanie jubileuszu powstania zespołu w 1974 roku. Cztery dekady legendarnych rockerów to kawał historii polskiej muzyki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Kropką nad i w tej historii jest właśnie trasa „A po nocy przychodzi dzień – pożegnalna trasa koncertowa Budki Suflera”. Trasa-pigułka najlepszych dokonań Budki i obowiązkowe wydarzenie 2014 roku nie tylko dla jej fanów, ale też dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednej z najbardziej utytułowanych polskich kapel rockowych.

Miejsce: PGE Turów Arena
Termin: 28 listopada 2014 godz. 19:00
Bilety: 60-100 złotych

Bilety do nabycia:
Zgorzelec – Miejski Dom Kultury, Centrum Sportowo-Rekreacyjne, Empik
Bogatynia – Bogatyński Ośrodek Kultury
Bolesławiec – Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Lubań – Miejski Dom Kultury.

UM Zgorzelec/ii

Reklama