BTS Elektros Bolesławiec – KKS Ren-But Złotoryja 2:3

Siatkarz
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W sobotę, 18 października, ekipa BTS Elektros Bolesławiec podejmowała team KKS Ren-But Złotoryja. Po dramatycznym pojedynku bolesławianie przegrali ze złotoryjanami 2:3 (15:25, 25:22, 30:28, 18:25, 11:15).

Po słabszym pierwszym secie bolesławianie otrząsnęli się i podjęli walkę. Emocji na parkiecie nie brakowało (żółta i czerwona kartka dla Złotoryi, a zwłaszcza bardzo zacięty trzeci set!).

Niestety, na wynik meczu wpłynęła kontuzja, jakiej w czwartej odsłonie uległ Artur Sławnikowski, rozgrywający bolesławieckiego zespołu (jego nieobecność w dwóch ostatnich partiach była bardzo odczuwalna).

Trenerem naszej drużyny jest Krzysztof Mosiądz. Zachęcamy do głosowania w rankingu na najlepszego siatkarza BTS Elektros.