KS Talent zdobył Puchar Wójta Gminy Bolesławiec

KS Talen z pucharem wójta
fot. KS Talent Siedem drużyn walczyło w 21 meczach, rozegranych w ramach Turnieju Juniorów o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec. Rywalizacja była zacięta. Puchar zdobyli zawodnicy z Brzeźnika.
istotne.pl 0 andrzej dutkowski

Reklama

W Brzeźniku odbył się turniej gorąco dopingowano z trybun, w którym padło ponad 100 bramek. Wśród kibiców byli rodziny oraz przyjaciele młodych piłkarzy oraz wójta Andrzej Dutkowski, o którego puchar toczyła się gra.

W sportowej rywalizacji uczestniczyło siedem drużyn: Czarni Lwówek, Kusy Bolesławiec, COMT Bolesławiec I i II, Sparta Zebrzydowa oraz gospodarze KS Talent Bolesławiec I i II. Spośród nich wszystkich najbardziej wyróżniały się KS Talent i Kusy Bolesławiec. W meczu obu drużyn padł bezbramkowy remis. Zespoły te wygrały wszystkie pozostałe mecze, dlatego o zwycięstwie zdecydowała liczba strzelonych bramek. Zawodnicy Kusego strzelili ich 29, jednak o jedną więcej ustrzelili chłopcy z KS Talent i to oni zwyciężyli w zawodach. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Czarnych Lwówek.

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe medale, które wręczyli Andrzej Dutkowski oraz zastępca wójta Roman Jaworski. Trzy najlepsze zespoły zapracowały na piękne puchary. Indywidualne wyróżnienia oraz tytuł najlepszego bramkarza przypadł Tymonowi Gajewskiemu z KS Talent II. Tymek miał pełne ręce roboty i chyba nikt nie miał wątpliwości, że był tego dnia w kapitalnej formie. Najlepszym zawodnikiem został Tymon Guszpil. Natomiast królem strzelców został Maciej Maciejun z KS Talent, który strzelił 10 bramek.

Pomysłodawcą turnieju był Krystian Miżdal. Młodym sportowcom gratulujemy.

Reklama