Unijny czwartek dla przedsiębiorczych

Pieniądze
fot. Krzysztof Gwizdała Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”.
istotne.pl 0 przedsiębiorczość, spotkanie, miasto jelenia góra

Reklama

W czasie spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości zakładania i rozwoju firm w ramach instrumentów zwrotnych, tj. Inicjatywy JEREMIE oraz Funduszu Pożyczkowego EFS, oraz informacje o możliwościach wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Prelegentami spotkania informacyjnego będą przedstawiciele: Oddziału Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Jeleniej Górze, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze oraz jeleniogórskiego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 16 października (czwartek) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, plac Ratuszowy 32/32a, w godzinach 10:00-13:30.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, proszone są o zgłoszenie uczestnictwa najpóźniej do 15 października:

  • e-mailem: [email protected] – ze wskazaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy/instytucji oraz e-maila kontaktowego do firmy
  • telefonicznie – 75 764 94 66; 75 75 249 42
  • osobiście – w siedzibie Punktu w Jeleniej Górze przy placu Ratuszowym 32/32a w godz. 8:00-16:00; w poniedziałek do godz. 18:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną również bezpłatne materiały informacyjne.

LogotypyLogotypyfot. UM Jelenia Góra

UM Jelenia Góra/ii

Reklama