Cafe Tango czwarte spotkanie

Cafe Tango 4 spotkanie
fot. BOK-MCC Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy odbyło się czwarte spotkanie czesko-polskiego projektu „Cafe Tango” , które poprowadziła para instruktorów z Warszawy: Piotr Woźniak i Iga Zagrzejewska.
istotne.pl 0 cafe tango, bok - mcc

Reklama

Na zajęciach dwóch grup pojawił się komplet warsztatowiczów: dwudziestu jeden uczestników z Czech i trzydziestu z Polski.

Piotr Woźniak wraz z partnerką Igą Zagrzejewską tworzą podczas zajęć bardzo przyjazną, wręcz przyjacielską atmosferę, przekazując uczestnikom nie tylko niuanse techniczne, ale przede wszystkim miłość do tanga argentyńskiego. Sobotnie zajęcia tradycyjnie zakończyły się wieczorną milongą w holu BOK-MCC.

Tancerz instruktor bardzo lubiany przez uczestników projektu odwiedził Bolesławiec po raz drugi. Jest tancerz z dużym dorobkiem, był twórcą choreografii tanga w programie „You Can Dance – Po prostu Tańcz” oraz współpracował z parami podczas realizacji „Tańca z Gwiazdami”. Występował także w Teatrze Syrena w „Tango Operita – Szare Kwiaty” z udziałem Katarzyny Groniec i Jacka Bończyka, w Teatrze Polonia u boku Krystyny Jandy w spektaklu pt. „Dancing” oraz w Teatrze Studio Buffo w monodramie Małgorzaty Zajączkowskiej pt. „Matematyka miłości”. W latach 2011-2012 zdobył sześć tytułów mistrzowskich w turniejach rozgrywanych w Wielkiej Brytanii. Zwyciężał w stylu modern jive/ ceroc w kategoriach: open, show case i aerials (unoszenia).

Kolejne, ostatnie spotkanie projektowe odbędzie się w sobotę 25 października 2014 roku.

logo cafe tango czechylogo cafe tango czechyfot. BOK-MCC

Reklama