BTS Elektros – Ikar Legnica 2:3

BTS Elektros
fot. BTS Bolesławiec Nasi siatkarze ulegli legniczanom. W pierwszej odsłonie bolesławianie pewnie pokonali rywali 25:22, w drugiej – do 19. Niestety, w kolejnych partiach to gospodarze byli górą.
istotne.pl 0 bts bolesławiec

Trwa drugi mecz sezonu ligowego 2014/2015 z udziałem zespołu BTS Elektros Bolesławiec. Nasza siatkarska ekipa – ponownie na wyjeździe – mierzy się z zawodnikami MUKS Ikar Legnica.

Team BTS Elektros prowadzi po pierwszym secie. Tę odsłonę pewnie wygraliśmy do 22.

Aktualizacja 2014-10-04 17:50

W drugiej odsłonie bolesławianie zmietli legniczan z parkietu, wygrywając do 19.

Aktualizacja 2014-10-04 19:06

Niestety, w trzecim secie w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie. Tę partię wygrali legniczanie, którzy potem okazali się lepsi i w czwartej odsłonie, i w tie-breaku. Ostatecznie ulegliśmy rywalom 2:3.

Jak podkreśla prezes Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego Jacek Łuczkowski, nasz team w niczym nie ustępował siatkarzom z Legnicy. – Nie udało się, ale będziemy walczyć dalej – zapewnił szef BTS-u.

Z Legnicy zespół BTS Elektros wywiózł tylko jeden punkt.