Wyklikajmy sprzęt sportowy maluchom z KS Piast Zawidów!

Boisko w Zawidowie
fot. UM Zawidów Maluchy z Klubu Sportowego Piast Zawidów walczą o 2 tysiące złotych w programie społecznym firmy Provident. Każdy może pomóc w wygranej, klikając raz dziennie w odpowiedni link na portalu społecznościowym Facebook.
istotne.pl 0 zawidów, miasto zgorzelec

Reklama

Cykliczna inicjatywa firmy Provident „Wokół Nas” wspiera polskie rodziny w ich lokalnym środowisku. W tym roku dzięki środkom i zasobom organizatorów wcielonych zostanie w życie 65 nowych projektów o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych.

Szansę na realizację ma również nasz rodzimy projekt, który zakłada zakup sprzętu sportowego dla najmłodszej, przedszkolnej grupy z Klubu Sportowego Piast Zawidów.

– Pierwsze dziesięć projektów w rankingu otrzymuje 2 tysiące złotych – mówi Damian Ryż, trener przedszkolaków i pomysłodawca projektu. – Za tę kwotę można kupić dobry, kolorowy sprzęt dla kilkulatków, dostosowany do ich wieku i potrzeb. Przedszkolaki to bardzo wdzięczna grupa wiekowa, zainteresowanie piłką nożną jest u nich ogromne. Stąd pomysł, by rozwijać ich potencjał i stworzyć im warunki do zabawy i nauki.

Jak głosować na projekt?

Klikamy w link: https://www.facebook.com/takpomagam/app_1475801025994422, następne kliknięcie to przycisk polub inicjatywę. Teraz wchodzimy w opcję głosuj i odszukujemy nazwę projektu: Przedszkolaki z Piastem Zawidów – razem startujemy w lepszą przyszłość. Głosujemy!

Oddać można TYLKO I AŻ JEDEN GŁOS! Głosowanie potrwa do 12 października.

UM Zawidów/ii

Reklama