Spotkanie z Rafałem Podrazą i Różą Czerniawską-Karcz

Spotkanie z Rafałem Podrazą i Różą Czerniawską-Karcz
fot. www.sxc.hu (BlueVibe) Literaci i jurorzy konkursu na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie spotkają się z czytelnikami 28 listopada w Kruszynie i Kraśniku Dolnym.
istotne.pl gokis bolesławiec

Dwa spotkania z pisarzem Rafałem Podrazą i poetką Róża Czerniawska-Karcz zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Kraśniku Dolnym w Domu Ludowym o 16:00, drugie w Kruszynie (GOKiS) o 18:00. Na spotkaniu w Kruszynie odbędzie się także wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie

Rafał Podraza ma w swoim dorobku dwie Złote Płyty, cztery tomiki poezji, kilka nagród literackich oraz kilkanaście piosenek i sztuk dramatycznych. Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak książka o życiu Pierwszej Damy Polskiej Satyry Magdaleny Samozwaniec.

Róża Czerniawska-Karcz jest prezeską szczecińskiego ZLP i będzie promować dziewiąty tomik poezji „…skrawki Czasu”. Róża Czerniawska-Karcz obchodzi w tym roku piętnastolecie artystycznej aktywności. W roku 1999 w Krakowie ukazał się jej pierwszy tom poetycki.