BKS zakończył rundę na trzecim miejscu

Mecz
istotne.pl 0 mecz, bks bolesławiec

W 16 kolejce IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie pokonał Włókniarza Mirsk 3:2 (0:2). Mecz ten można określić krótkim wyrażeniem „z piekła do nieba”. Nasz zespół, po bardzo słabej pierwszej połowie, zagrał ambitnie i do końca w drugiej części. Dzięki 3 punktom drużyna Andrzeja Kisiela zakończyła rundę jesienną na 3 miejscu w IV ligowej tabeli. W sobotnim spotkaniu z Mirskiem gole dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Wojciechowski (52 minuta), Marek Dudka (74 minuta) oraz Emmanuel Ohagwu (89 minuta). Bramki dla Włókniarza: Szymon Morzecki (5 minuta) oraz Jarosław Wichowski (12 minuta).

BKS: Mazur – Wakulski (64' Janicki), Bochnia, Dudkiewicz, Pazio, Kosior (46' Kapusz), Dzięgleski (46' Pawlusiński), Dudka, Kraśnicki (67' Ziółkowski), Wojciechowski, Ohagwu.