Będą nagrody za promocję Bolesławca

Będą nagrody za promocję Bolesławca
fot. UM Bolesławiec Do 31 grudnia można składać wnioski o przyznanie nagrody za promocję naszego miasta.
istotne.pl prezydent, nagroda, promocja, um bolesławiec

Termin składania wniosków o przyznanie nagrody za promocję Bolesławca upływa 31 grudnia br. Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta (ratusz) lub w Biurze Obsługi Interesanta (biurowiec przy pl. Piłsudskiego).

Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, rozwoju nauki, a także za wybitne wyniki uzyskiwane w sporcie oraz inicjatywy społeczne, przyczyniające się do promocji miasta.

Wnioski o przyznanie nagród składać mogą: prezydent; Rada Miasta oraz jej komisje; instytucje kultury, stowarzyszenia i związki twórcze; agencje artystyczne i stowarzyszenia społeczno-kulturalne; redakcje lokalnych pism, radia i telewizji; wydawnictwa; placówki oświatowe; stowarzyszenia i organizacje naukowe i naukowo-badawcze; kluby, stowarzyszenia i organizacje sportowe; organizacje społeczne i samorządowe; samorządy, organy i jednostki samorządów.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Promocji Miasta, pod numerem telefonu 75 645 64 41. Formularze wniosków dostępne są na stronie www.boleslawiec.eu.

UM Bolesławiec/ii