Gwiazda piłki nożnej z wizytą w naszym powiecie

Gwiazda piłki nożnej z wizytą w naszym powiecie
fot. COMT 2012 Wieloletni zawodnik wrocławskiego Śląska Dariusz Sztylka gościł w Trzebieniu i Raciborowicach w ramach programu Mały Mistrz.
istotne.pl comt 2012 bolesławiec

Wizyta Dariusza Sztylki – wieloletniego zawodnika i kapitana wrocławskiego Śląska, z którym zdobył: Puchar Ekstraklasy, mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski, a także trenera i współzałożyciela Piłkarskiej Akademii Mistrzów „Olympic” Wrocław – odbyła się w ramach programu Mały Mistrz, którego część piłkarską na terenie naszego powiatu realizuje Stowarzyszenie Centrum Odkrywania Młodych Talentów 2012 we współpracy z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej.

Były piłkarz Śląska – wraz z drugim trenerem Wojciechem Pawłowskim – najpierw odwiedził Szkołę Podstawową w Trzebieniu (gmina Bolesławiec), a potem udał się do Raciborowic (gmina Warta Bolesławiecka).

Sztylka barwnie opowiadał o swoich piłkarskich początkach, o klubach, w których grał, o trenerach, dzięki którym stawał się coraz lepszym piłkarzem, o kolejnych szczeblach kariery, a także o spełnieniu swojego największego marzenia: zdobyciu mistrzostwa Polski.

Mały MistrzMały Mistrzfot. COMT 2012
Mały MistrzMały Mistrzfot. COMT 2012
Mały MistrzMały Mistrzfot. COMT 2012

Po niemal godzinnym spotkaniu obaj goście przeprowadzili trening dla pierwszoklasistów. Nie zabrakło też wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Szczegóły na stronie COMT 2012.

COMT 2012/ii