Zwycięstwo BKS w ostatnim meczu sezonu

Seniorzy BKS Bobrzanie - wiosna 2015
fot. istotne.pl W Żarowie bolesławianie pokonali tamtejszych Zjednoczonych 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Długosz, Kacper Wojciechowski i Marcin Kraśnicki.

Zwycięstwem BKS zakończył sezon w IV lidze dolnośląskiej. W ostatnim meczu rundy wiosennej piłkarze Andrzeja Kisiela pokonali na wyjeździe Zjednoczonych Żarów 3:2 (2:1).

Dla gospodarzy był to mecz o być albo nie być. Zjednoczeni zdawali sobie bowiem sprawę, że w przypadku porażki zespół najprawdopodobniej spadnie 13. miejsce w tabeli. Rozpoczęło się bardzo dobrze dla Zjednoczonych, bo w 4. min Goździejewski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Do wyrównania szybko doprowadził jednak Długosz, a w 32. min wynik meczu odwrócił Wojciechowski. Tuż po przerwie prowadzenie BKS Bobrzanie podwyższył Kraśnicki.

Zespół z Żarowa postawił wszystko na jedną kartę, przejął inicjatywę, lecz brakowało mu precyzji oraz piłkarskiego szczęścia. Zjednoczeni 5 minut przed końcem zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki po strzale Kołodzieja. - Udało nam się osiągnąć z chłopcami bardzo dobry wynik. Dziękuję im za cały sezon, w którym wykonali kawał dobrej roboty, powiedział po meczu zadowolony trener BKS - Andrzej Kisiel. BKS Bobrzanie - Zjednoczeni Żarów 3:2 (2:1).

BKS: Janiczak – Pazio, Zapiór, Bochnia, Janicki, Ziółkowski (70' Dzięgleski), Dudka, Kapusz, Długosz (85' Czernatowicz), Wojciechowski, Kraśnicki.