Spektakl podsumowujący ferie w CIK Orzeł

Spektakl podsumowujący ferie w CIK Orzeł
fot. G. Hanaf Zabawne scenki przygotowała pracownia teatralna, piosenki zaśpiewały dziewczyny uczęszczające za zajęcia wokalne, a pracownia fotograficzna zaprezentowała swoje zdjęcia.
istotne.pl ferie, cik orzeł, bok - mcc
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC

Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł działa rok i podczas ferii instruktorzy BOK-MCC zaoferowali atrakcyjne zajęcia setce bolesławian. W mini-spektaklu podsumowującym dwutygodniowe warsztaty zaprezentowały się dzieci, młodzież i dorośli.

Uczestnicy pracownia teatralna prowadzona przez Urszulę Frąszczak-Matyjewicz wcielili się w boginie i bogów olimpijskich, ich zabawne skecze przeplatano z występami dzieci i młodzieży z pracowni Agaty Pińczuk-Burdzy. Uczestnicy warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Michała Piaskowskiego zaprezentowali swoje działania w pokazie multimedialnym.

Prawie godzinny spektakl oglądali wzruszeni rodzice i przyjaciele uczestników ferii w Orle. Wielkie brawa należą się instruktorom, którzy w tak krótkim czasie potrafili przygotować amatorów do występu na scenie. Dyrektorka BOK-MCC dziękowała im za zaangażowanie, stworzenie dobrej, twórczej atmosfery i pracę zakończoną przyjemnym wydarzeniem.