Pomóż bezdomnym zwierzętom

Pomóż bezdomnym zwierzętom
fot. UM Bolesławiec Dom Ludowy „Jarzębina” w Trzebieniu ogłasza konkurs plastyczny „Mój pupil”. Dodatkowo prowadzona jest zbiórka jedzenia oraz innych niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt.
istotne.pl trzebień, dom ludowy jarzębina

Konkurs plastyczny polega na stworzeniu pracy przedstawiającej ukochanego zwierzaka. Prace wykonane mogą być dowolną techniką, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Gotowe prace należy dostarczyć do Domu Ludowego „Jarzębina” do piątku, 5 grudnia.

Od 26 listopada do 6 grudnia prowadzona jest zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Potrzebna jest karma dla psów i kotów, ryż, makaron, koce, smycze, obroże czy zabawki. O włączenie się do akcji prosimy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Punktem kulminacyjnym działań na rzecz zwierząt będzie spotkanie 6 grudnia o 15:00 w Domu Ludowym „Jarzębina”. Jego temat to „Zwierzę to nie zabawka - nie kupuj go na prezent!”. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele oraz wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt oraz goście: kot, pies, królik, żółw, jaszczurki i wąż. Wtedy także rozstrzygnięty zostanie także konkurs „Mój pupil”. Więcej informacji uzyskać można u Agnieszki Faltyn pod telefonem: 666963614.